Продажа мебельных щитов из массива дерева

 Ми продаємо меблеві щити оптом і в роздріб з різних порід дерева, а так само робимо їх на замовлення. Крім того ми виробляємо з масиву дерева сходи, підвіконня, дерев’яні меблі, стільниці.
Вартість дерев’яних щитів залежить від розмірів, тип деревини, а так же кількості купуються щитів. На даний момент вартість слід уточнювати по телефону.

Производство мебельных деревянных щитов

купить деревянные мебельные щиты Киев

✦✦✦

Меблевий щит — це напівфабрикат, створений з склеєних дерев’яних брусків, стружкових або волокнистих елементів. Неоднорідність, самобутність забарвлення пояснюється тим, що компонуються відрізняються за видом структури і відтінки.

Меблеві щити купити побажають виробники меблів. З його допомогою створюються вироби класу «економ», які дозволяють покупцям з невеликим достатком використовувати в інтер’єрах меблі з натурального матеріалу.

мебельные щиты от произвоителя

кухонные столешницы в кухню на заказ

мебельные щиты оптом Киев
Столешницы из массива дерева в кухню

застосування

Суцільних варіант використовується там, де потрібні підвищені вимоги до виробів. Зрощений вид має збільшеною кількістю швів. Породи, які застосовують для виготовлення меблевих щитів — сосна береза, дуб, клен, бук. Подальше застосування: стільниці, ліжка, тумби, шкафчики, оздоблювальні панелі, сходи. Покриття термоусадочної плівкою підвищує експлуатаційні властивості продукції.

продажа мебельных щитов Киев

Купити дерев’яні меблеві щити

Розглядаємо пропозиції від бажаючих купити меблеві щити з усієї України. Продукція тонується, зберігаючи природну привабливість. ПО вартості меблеві щити виграють у цільної деревини. У порівнянні з матеріалом ДСП володіють екологічною безпекою і збільшеною тривалістю експлуатації.

Звертайтеся в компанію «МебелАрт», щоб замовити меблеві щити в бажаному кількості!