Деревянные столы река

Изготовим деревянный стол, столешницу на кухню из эпоксидной смолы. Любая порода дерева, любое наполнение: морские камни, монеты, цветы. Возможность изготовить стол по предоставленной фотографии желаемого стола. Возможность установки подсветки.

Столы и столешницы из эпоксидки на заказ

Стол-река из слэбов с эпоксидной смолой

СТОЛИ З ДЕРЕВА І епоксидних смол
Щоб створити комфортну атмосферу в домі, квартирі або офісі, необхідно використовувати якісні меблі. Найкраще облаштовувати приміщення продукцією, створеної за індивідуальним проектом. Для справжніх цінителів ексклюзиву, лиску і оригінальності дизайнери фабрики «KitchenART» пропонують унікальний продукт — стіл з епоксидної смоли і дерева.

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ
Меблі з дерева і епоксидної смоли володіє естетичним зовнішнім виглядом і незвичайним дизайном. Дизайнери фабрики «
KitchenART » розроблять індивідуальний проект столу. Така продукція є сучасним трендом в світі авторських меблів. Її переваги виглядають наступним чином:

кришталева прозорість елементів з епоксидного матеріалу;
витіюваті краю вставок з смоли;
неповторний дизайн кожної моделі.
Стіл з масиву і епоксидної смоли може бути круглим, прямокутним, овальним, квадратним. Дизайнери фабрики розроблять унікальний проект меблів з неповторним візерунком. В процесі виготовлення застосовується особлива технологія, яка дозволяє отримувати якісні, красиві і міцні вироби.

ТОНКОЩІ ВИРОБНИЦТВА
Для виготовлення дерев’яного столу з епоксидним матеріалом застосовують:

Слябів — поздовжній спіл ділянки стовбура, на якому чітко видно деревний малюнок.
Епоксидну смолу — синтетична сполука олігомерів, яке надає готовим виробам привабливість і міцність.
Затвердітель — речовина, яка робить смоляну масу міцної і непластичною.
При виготовленні столу зі скляною вставкою в масиві вирізається форма майбутнього візерунка. Потім в паз вставляється скло. У деяких випадках дошка повністю покривається смолою. Таким чином, дерево набуває надійний захист від вологи та інших деструктивних впливів навколишнього середовища.

ПРИВАБЛИВІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ
Ціна столу з епоксидної смоли залежить від розміру майбутнього виробу. Вставки в деяких випадках підфарбовують флуоресцентними речовинами. Вже згадана меблі підходить для виготовлення стільниць як для великих обідніх гарнітурів, так і для маленьких журнальних столиків.

Процес виготовлення меблів виконується вручну. Дизайнери нашої компанії розроблять унікальне оформлення продукції з урахуванням всіх Ваших побажань. В ході ручної обробки дерева усуваються всі наявні вади і дефекти матеріалу.

Стіл з смоли і дерева за авторським проектом має такі переваги:

водонепроникність;
стійкість до впливу агресивних середовищ;
довговічність.

Деревянные столы река
5 (100%) 11 оценок