ИЗГОТОВЛЕНИЕ МЯГКИХ ИЗГОЛОВИЙ КРОВАТИ

Ви можете замовити виготовлення ліжка в меблевій майстерні Віконт. В цьому Вам допоможуть наші Дизайнери. Ми працюємо, як і за Вашими кресленнями (малюнків, фотографій), так і пропонуємо свої варіанти виконань узголів’їв для ліжка.

Варианты быльца кроватей на заказ

Інтер’єр спальні вважається завершеним стилістично лише в тих випадках, коли в ньому продумані навіть найдрібніші окремі деталі. У цій кімнаті, як ніде, хочеться оточити себе максимальним комфортом і комфортом. М’які узголів’я ліжок від КитченАрт — це те, що зробить ваш ранок добрим, а вечірні приготування до сну — приємними. Узголів’я ліжка на замовлення красиво і функціонально: наприклад, про нього можна спертися, читаючи книгу або за чашкою кави. Наше меблеве виробництво пропонує вам послуги виготовлення шкіряних і тканинних стінових панелей в Киеве для оригінального і комфортного оформлення будь-яких ліжок. На ваш вибір — величезний асортимент фактур і забарвлень для різних інтер’єрів, від ультрасучасних до традиційних класичних. У поєднанні з меблями, виконаної з ідентичних матеріалів, такі головах створять унікальний єдиний стиль, який згодом можна буде доповнити відповідними килимами, шторами, елементами декору. Поспішайте замовити виготовлення узголів’їв ліжок і зробити дизайн вашої спальні неповторним і по-справжньому ексклюзивним! (Кухни под заказ)

Наші переваги

індивідуальний підхід до кожного клієнта і точність відповідності готової продукції розробленим раніше ескізу;
зручна форма співпраці — щоб викликати майстра додому для проведення необхідних замірів ліжка, не обов’язково особисто відвідувати нашу майстерню, досить скористатися онлайн-формою на сайті; (Кухонный мягкий уголок)
гарантія на головах для ліжка до 3 років;
оперативність — ваше замовлення буде виконано точно в обумовлені терміни;
доставка виробів власним транспортом магазину за адресою клієнта.

ИЗГОТОВЛЕНИЕ МЯГКИХ ИЗГОЛОВИЙ КРОВАТИ
5 (100%) 10 оценок