Мягкая мебель для домашнего кинотеатра

оборудовать кинотеатр для дома

Изготовим для вас на заказ диваны, кресла, стеновые панели для вашего домашего кинотеатра. (Фото заказных диванов)

Заказная мебель в домашний кинотеатр

Всім нам потрібен відпочинок після важких буднів, і більшість з нас вважає за краще проводити своє дозвілля за переглядом улюблених фільмів. Тому установка домашнього кінотеатру у себе вдома — це вже не новина. Вибір хорошої техніки, безумовно, відіграє в такому процесі важливу роль, але, крім цього, необхідно додати інтер’єру затишок за допомогою правильно підібраних меблів. Диван для домашнього кінотеатру — універсальне рішення, як для перегляду кіно в галасливій компанії друзів, так і наодинці. У будь-якому випадку — комфорт вам забезпечений.

Зручність дивана для домашнього кінотеатру

На показник комфортності меблів часто впливає якість її виконання. Саме тому, купуючи диван, потрібно провести ретельний огляд і навіть піддати його випробувань. Бажано також перевірити документацію, що підтверджує відповідність товару стандартам і нормам.

Мягкая мебель для домашнего кинотеатра

Зрозуміло, що для домашнього кінотеатру потрібно підбирати м’які меблі відповідних габаритів. Причому це стосується як розмірів самого виробу, так і його співвідношення з кімнатою. Якщо в якості кінозалу буде починатися від нуля простора кімната, диван може займати велику частину простору, протилежної екрану. Але якщо в приміщенні знаходяться тумбочки або шафи, доведеться шукати диван, який поміститься, не обмежуючи простору, і не захаращуючи прохід. В обмежених умовах найкращим вибором стає кутова модель, проте потрібно підбирати максимально зручний кут, щоб глядачі не заважали один одному.

каркас кресла для кинотеатракаркас закозного кресла для кинотеатра

Що ж стосується самого посадкового місця, тут окрема історія. Спинка повинна бути досить жорсткою і високою, тоді як сидіння можна підібрати помягче. Оглядаючи диван, потрібно правильно личити наповнювач. Серед найбільш популярних варіантів:

синтепон;
холофайбер;
латекс.

Останні трохи дорожче, але вони надають дивану пружності, дозволяючи йому швидко відновлювати форму.

изготовление кресла с реклайнером для домашнего кинотеатра

Кресла и диваны для домашнего кинотеатра на заказ

Добре, якщо в дивані буде розкладний механізм, що дозволяє перетворити його в ліжко. Тоді втомлені діти або засиділися гості зможуть не переривати свій відпочинок.

Диван для домашнього кінотеатру і його дизайн
М’які меблі обов’язково повинна добре вписуватися в дизайн інтер’єру, роблячи атмосферу більш затишною і приємною, тому варто звертати особливу увагу на оббивку. Сучасний ринок матеріалів пропонує багатий вибір тканин, походящих для оббивки. Тканина повинна бути досить практичною і підходити за кольором до кімнати.

Мягкая мебель для домашнего кинотеатра от китченарт

Правильно поєднуючи забарвлення і текстури, можна досягти відмінного результату. Відомо, що традиційний домашній кінотеатр має приглушені тони. Стіни найчастіше забарвлюють в бежеві, сині або сірі відтінки. Меблі повинна бути відповідною, краще темного кольору. Добре, якщо оббивка виконана з функціонального матеріалу, стійкого до подряпин і плям, адже це спростить догляд за виробом. Гарна тканина додасть домашнього кінотеатру презентабельності і допоможе в створенні особливої ​​атмосфери.