мебель в мансарду на заказ

Меблі в мансарди купити досить складно, нестандартні ніші, еркери та інше вимагають індівідіульной викрійки меблів, тому меблі на замовлення в мансарди так щільно зайняла свою нішу в цій галузі. Ми розробимо будь-який проект з урахуванням всіх особливостей проектування вашої мансарди, пордумаем функціональність меблів до дрібниць.

Проект будущей мебели на чердак

З мансарди можна зробити гардеробну, вітальню кімнату, дитячу, спальню або будь-яку іншу кімнату.

Изготовление мебели на чердак

Останнім часом все більш актуальними стають заміські будинки. А який заміський будинок обходиться без просторій мансарди. Простір мансардного кімнати ідеально підійде як для дитячої кімнати, так і для робочого кабінету. Стіни у мансард нестандартні і, як правило, мають скіс під певним градусом, тому стандартна меблі не підійде в приміщення такого типу. Нестандартна конфігурація приміщення багато в чому диктує свої правила. Може виникнути питання про функціональність мансард. Комфорт багато в чому залежить від планування приміщення. Ми готові виготовити меблі для мансард ідеально підходить саме під Ваш інтер’єр, з урахуванням всіх особливостей приміщення.

мебель в мансарду на заказ

Кухня на мансарде на заказ

Облаштування простору мансарди меблями, чи можливо це? Кухні на мансарді — це незвичайні і оригінальні ідеї дизайну інтер’єру квартири, будинку, дачі. Потрібно володіти чималим сміливістю і оригінальним смаком що б оцінити таке рішення.