Кухня на заказ Вишневое

Кухні за індивідуальним замовленням є одним з найважливіших компонентів сучасного домоволодіння. Наша компанія виготовляє кухні на замовлення. Основні акценти, які відрізняють вироблену нами продукцію від серійних аналогів, це — відмінна якість, що переходить в довговічність, і ціна, доступна більшості жителів Вишневого.

отзывы о кухне

Виробництво економних кухонь за індивідуальними розмірами здійснюється виключно з використанням сучасних матеріалів. Наші улюблені моделі — меблеві гарнітури в стилі хай-тек, в модерні, нетлінні твори в дусі класики та оригінальні кухні з фотофасадами, які ви можете побачити на фото. Наш великий каталог містить яскраві реалізації продукції.

Варианты фасадов для кухни

Ті, хто купував у нас недорогі кухні за індивідуальним замовленням, добре знає про те, що процес обзаведення кухонним гарнітуром проходить в чотири етапи або кроки, як кажуть в компанії «Кітченарт».

замер кухни в Вишневом

Крок №1 — власнику потрібно всього лише зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії або залишити онлайн-заявку. У максимально короткий термін з вами зв’яжеться менеджер, який відповість на всі питання, що стосуються виготовлення, а також визначить приблизну вартість вашої нової меблів.

Изготовление и установка кухни в Вишневом

Крок №2. Якщо орієнтовна вартість кухні на замовлення задовольняє її потенційного власника, то в заздалегідь визначений час до клієнта приїде дизайнер. За участю домовласника буде визначено стиль, колір, складений проект, прорахована точна вартість готового виробу, а також названий термін виготовлення.

МДФ Кухня на заказ Вишневое

Крок №3 — офіційний. В ході цього етапу укладається договір між виробником і майбутнім щасливчиком — володарем ексклюзивної кухні, а також сплачується аванс, що становить 70% від загальної вартості готової конструкції.

Кухни из ДСП под заказ Вишневое

Заказные кухни из ДСП на заказ в Вишневом

Крок №4 включає в себе безпосередній процес виготовлення, доставки і збірки в Вишневому від виробника. Постійно проходять акції зі знижками.

порядок заказа кухни в Буче Ирпень

Загалом, ті, хто зважитися на придбання кухні на замовлення від виробника, буде зачарований ефектним виглядом готового виробу. Через те, що сайт являє безпосереднього виробника, ціни тут нижчі, ніж середні в Вишневому і області, тому доступні практично будь-якому цінителю ефектно організованого кухонного простору.

Кухня на заказ Вишневое
5 (100%) 10 оценок