Кухни зеленого цвета

Данная кухня из массива бука изготовленна по индивидуальному дизайнерскому эскизу для частного дома в с. Чайка

Угловая деревянная кухня имеет столешницу и фаткук из искуственного кварца, фурнитура «Блюм», корпус и фасады из бука.

Кухня на заказ в с. Чайка

Зелений — рівновага і позитив!
Зелені кухні — острівець «природи» у вашій квартирі. Незважаючи на яскравість, такий колір сприяє збереженню рівноваги і спокою.
У той же час гарнітури таких відтінків заряджають позитивом і забезпечують гарний настрій.
Кухня зеленого кольору буде оптимальним рішенням для тих, хто уникає сірості і буденності, шукає спокою й умиротворення будинку. Зелений колір найбільш популярний саме при оформленні кухні, тут він виглядає свіжо і позитивно.

Другая мебель зеленого цвета для кухни

Изготовление кухни зеленого цвета на заказ

 

З якими квітами поєднується зелений колір?

Зелений виграшно виглядає на тлі багатьох відтінків. Найчастіше такий колір і його відтінки прийнято поєднувати з сірим, чорним, білим, жовтим і помаранчевим.
Щоб кухонний гарнітур виглядав найбільш привабливо, стіни рекомендують фарбувати в білий, бежевий або кремовий колір.
Приймаючи рішення про фарбування стін в зелений колір, буде правильно пофарбувати лише одну стіну, щоб підкреслити переваги гарнітура. Гарнітур салатового кольору відмінно поєднується з мозаїкою або мініатюрної плиткою. Варто також віддати перевагу коричневим кольорами в оформленні приміщення — на тлі зелені кухні будь-яке дерево буде надавати відчуття присутності на природі.
Зелена кухня і простір: підкреслюємо переваги!
Якщо меблі невеликого розміру, варто вибрати світлі відтінки, для великих кухонь та їдалень буде доречний темніший відтінок зеленого кольору. Темні відтінки зеленого в мініатюрних кухнях будуть візуально зменшувати простір і зроблять приміщення похмурим. Підкреслити яскравість зеленої меблів допоможуть елементи декору: лампа, кухонне начиння і побутова техніка, які розставлять акценти і зроблять зелену або салатовий кухню центром уваги. Зелена кухня на фото і в реальному житті може відрізнятися відтінками, тому фахівці рекомендують спочатку замовити кухню, а потім під неї підібрати начиння і елементи декору. Це допоможе обставити приміщення найбільш гармонійно, стильно.

Де замовити зелену меблі?

Якісна і доступна меблі пропонується до покупки в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо широкий вибір моделей кухонь під різні завдання і стиль приміщення. Використання висококласної фурнітури забезпечує довговічність меблів, комфорт від її використання. Кожна модель наших гарнітурів розроблена з урахуванням сучасних тенденцій в дизайні меблів і розрахована на багаторічне використання.