Вирішення проблеми маленької кімнати

У цій тісній кімнатці ледве вміщалася ліжко … Але тільки подивися, як все змінилося!
В умовах наших невеликих квартир кожен квадратний метр площі цінується на вагу золота. І часом нам так не вистачає ще трохи вільного місця, щоб облаштувати житло своєї мрії.

Проблеми маленької кімнати

Але приклад однієї молодої подружньої пари переконує, що безвихідних ситуацій не буває. Їм вдалося облаштувати в досить тісній кімнаті кабінет і спальню одночасно!
Спочатку це була зовсім маленька кімнатка, у якій ледь вміщувалася ліжко. На перших порах кімната повністю влаштовувала подружжя, адже в будинку ще була повноцінна спальня, кабінет і вітальня, поєднана з їдальнею.

Проблеми маленької кімнати

Для двох це був ідеальний будинок, але молода сім’я дивилася в майбутнє. Вони хотіли завести дітей, а для бешкетників потрібно було виділити окрему кімнату. Трохи поміркувавши, подружжя вирішило затіяти грандіозну перепланування в будинку.

З колишнього кабінету було вирішено зробити дитячу, а кімнатку переробити в щось зовсім нове!

проблема маленькой комнаты

У першу чергу в кімнаті потрібно було розмістити робоче місце з комп’ютером. Крім цього, сюди необхідно було поставити ліжко для гостей. Адже подружжя частенько відвідували батьки і нерідко залишалися тут ночувати.

Чоловік з дружиною влаштували справжній мозковий штурм, щоб придумати, як можна все це вмістити в маленькій кімнатці. Спершу вони думали зробити ліжко на «другому поверсі» над комп’ютером. Але стареньким батькам було б важко лазити вгору-вниз по драбинці …

Після тривалих роздумів подружжя вирішило розташувати робоче місце на невеликому п’єдесталі, всередині якого захована висувна ліжко. Вони намалювали план майбутньої кімнати і приступили до роботи.

Чоловік купив необхідні матеріали, і робота з переобладнання кімнати закипіла. Все почалося з установки міцного каркаса.

Затем будущий подиум с выдвижной кроватью был аккуратно обит декоративными планочками.

Верх п’єдесталу покрита ламінатом, а боковушки пофарбували в модний білий колір.

У результаті в тісній кімнатці вдалося обладнати і кабінет, і спальню! Вдень у цій кімнаті можна спокійно працювати …

А якщо приїжджають гості, яких потрібно розмістити на ніч, з надр подіуму в дві секунди витягується широка зручне ліжко. Легким рухом руки кабінет перетворюється на елегантну спальню!

Ідея цього подружжя просто блискуча. Це те, що треба для наших малогабаритних кімнаток! І якщо тобі також сподобалася ця задумка, то обов’язково поділися нею зі своїми друзями. Проблема маленькой комнаты, как решить проблему маленькой комнаты.

5/5 - (17 голосов)