Кухня на заказ Софиевская Борщаговка

Нестандартна кухня на замовлення проводиться за параметрами, які необхідні замовнику. Наші менеджери нададуть всю інформацію, необхідну для вибору матеріалів та фурнітури. Дизайнери допоможуть розробити красивий і функціональний проект. Майстри виготовлять, доставлять і зберуть вашу ексклюзивну кухню на замовлення.
Ми виробляємо кухні на замовлення з МДФ, ДСП і натурального дерева.

Кухні з ДСП на замовлення Софиевская Борщаговка

Кухня на замовлення з корпусом і фасадами з ДСП — це красива і доступні меблі, яка розроблена за спеціальним проектом, відповідає вимогам і смакам замовника, і не вимагає непідйомних грошових вкладень.
Завдяки великій колірній палітрі і різноманітним фактурами покриття ДСП плити, ви можете підібрати саме той варіант, який забезпечить вам комфорт і естетичне задоволення.
При правильному догляді, кухні з ДСП на замовлення служать довго, не втрачаючи своєї функціональності і зовнішнього вигляду.

Кухня з МДФ Петропавловская Борщаговка

Даний матеріал воістину універсальний, оскільки при відносно не дорогий вартості, він властивостями наближається до натурального дерева, так як володіє міцністю, довговічністю і красою. А завдяки дрібнозернистої структурі ви можете замовити кухню з МДФ з красивими фрезерованими фасадами.
У нас ви маєте можливість купити кухню з:
фарбованого МДФ
плівкового МДФ
шпонірованного МДФ
Кухня з МДФ на замовлення відрізняється вишуканістю, міцністю і тривалим терміном служби. За нею не складно доглядати.

Кухня з натурального дерева на замовлення

Кухня з масиву дерева, виготовлена ​​на замовлення — це витвір мистецтва. Кожен гарнітур дерев’яної кухні розробляється індивідуально з урахуванням вимог клієнта, відповідно до його баченням і детальним опрацюванням кожного елемента.
Кухні з натурального дерева мають різну цінову категорію в залежності від породи дерева. М’які сорти деревини (сосна, ялина, вільха, осика) відносяться до більш дешевим, тоді як тверді сорти (дуб, бук, горіх, акація, ясен) до дорогих. Ви можете комбінувати дорогі і більш дешеві сорти деревини для досягнення оптимальної ціни гарнітура.
Ми виконуємо художнє різьблення по дереву, завдяки чому ваша кухня з дерева на замовлення перетвориться в шедевр.
Кухні з дерева виконуються в єдиному екземплярі вручну, що забезпечує увагу до найдрібніших деталей.

Кухня на заказ Софиевская Борщаговка
5 (100%) 10 оценок