Виробництво кухонних меблів

Кожен, хто зацікавлений в придбанні меблів, незалежно від того, купуються вони вже в готовому вигляді або робляться на замовлення, бажає купити якісні предмети інтер’єру. Ми із задоволенням допоможемо вам у цій справі, запропонувавши гарнітури або окремі вироби для вітальні, дитячої кімнати, кухні, передпокою, офісу. 

Меблі для кухні на замовлення

угловая кухонная мебель на заказ с островом
L-39 Производство кухонной мебели в Киееве

Репутація компанії напрацьовується роками. Ми зацікавлені в тому, щоб кожен клієнт залишився задоволеним співпрацею, тому докладаємо максимум зусиль при виготовленні меблів і  сервісі, що надається замовникам. Пріоритетним питанням для нас стає виконання всіх побажань покупців щодо виду, кольору, геометричних параметрів і технологічних особливостей продукції. (фото дубовых кухонь)

кухня на заказ Гостомель
кухня на заказ Гостомель

Меблі під замовлення за індивідуальним проектом

Наші майстри нададуть кваліфіковану допомогу у створенні проектів меблів під замовлення. Застосовуючи різні породи дерев, на основі сучасних технологій ми виготовляємо меблі: бюджетні, економ-класу і серії «люкс». Кухні на замовлення з натуральної деревини, виготовлені нашими майстрами є справжніми шедеврами.кухня из дерева на экспорт на заказ

Чим вигідна співпраця з нашою компанією

  1. Ми володіємо виробничими площами, співробітники нащої компанїї є висококласними фахівцями — цього достатньо для успішної роботи. Відсутність салонів меблів і розгорнутої рекламної діяльності призводить до оптимізації собівартості продукції. Тому вартість наших товарів значно нижче, ніж у конкурентів.
  2. Пропонуємо покупцям продукцію з різних матеріалів: МДФ, ДСП, масив дерева, скла, встановлюємо якісну фурнітуру.
  3. Працюємо з комплексними заявками, тому клієнти можуть зробити замовлення на меблювання квартири, будинку, офісу.
  4. Виготовлення виробів і підготовка їх до складання проводиться в цеху. Ми цінуємо час клієнтів і робимо все можливе, щоб монтаж на території замовника займав мінімум часу.
  5. Задоволені клієнти — найкраща рекомендація нашої роботи. Ми гарантуємо якість виробів та супутніх робіт по установці.

Процес виробництва меблів

производство кухонной мебели

 Крім естетичних показників, ми рекомендуємо продукцію з урахуванням ергономічних характеристик. При цьому враховується освітленість приміщень, їх фактичний розмір, обраний стиль оформлення кімнат і офісів. Продукція компанії Меблі-для-кухні може виготовлятися з ДСП, МДФ зі шпоном, МДФ, включаючи забарвлення, будь-якої поширеної породи дерева.

Производитель кухонной мебели Вишневое
Производитель кухонной мебели

Асортиментний ряд дозволяє обставити вітальню, домашній кабінет, передпокій, дитячу, ванну, кухню, офіс співробітників фірми, кабінет керівника. Пропонуємо меблі для садів і шкіл, готелів, закладів громадського харчування. Виробляємо гарнітури, модульні стінки, комп’ютерні столи, ліжка та інші домашні меблі, шафи-купе, комоди, стелажі і продукцію спеціального призначення.
изготовление кухонной мебели на заказ в Киеве

Додатково виготовляємо м’які меблі і стільці, призначені для офісів. Завдяки наявності в колективі столярів і теслярів можемо запропонувати своїм постійним та новим покупцям гарнітури і окремі предмети, прикрашені художнім різьбленням. Додатково ми надаємо послуги з перевезення, збирання та ремонту меблевих груп. У вартість меблів, вироблених на замовлення, входять витрати на доставку, тому ніяких додаткових платежів ми не беремо. Початок співпраці підтверджується складанням договору і внесенням 70% передоплати для корпусних (50% — для м’яких) меблів, якщо клієнт зацікавлений в індивідуальному виготовленні предметів обстановки.

кухня из массива дуба на заказ

Терміни виготовлення меблів для кухні

Виконання замовлення розраховане на 14 робочіх днів (меблі на замовлення з ДСП). При цьому гарнітури з дерев’яними фасадами або з МДФ, а також м’які меблі виробляються у термін, індивідуально разрахований під кожний виріб.  Залежно від складності виробів збірка триває 1-6 годин. Якщо замовник бажає скоротити час на установку, можемо запропонувати столи і кухонні меблі привезти в зібраному вигляді. Дата, час доставки і монтажу меблів узгоджуються в телефонному режимі. Якість установки повністю лягає на плечі наших майстрів. Також ми надаємо гарантійне обслуговування та післягарантійний сервіс, дотримуючись інтересів покупців.

корпусная и мягкая мебель под заказ
корпусная и мягкая мебель под заказ

Гарантійні обов’язки. Зібрані нашими співробітниками меблі мають гарантію протягом року від дати установки. У разі виникнення якихось дефектів, крім неналежної експлуатації, виконавець зобов’язується виправити всі недоліки за свій рахунок.


позерка дсп сборка кухни вакуумная установка

производство кухонных фасадов
Производитель кухонной мебели Киев

монтаж кухонной мебели

Коли клієнт неправильно користувався меблями або сам робив заміну комплектуючих, компанія має право відмовити у виконанні гарантійних зобов’язань. Меблевий завод, виробник меблів в Києві, меблі без посередників.

Виробництво кухонних меблів
5 (100%) 10 оценок