Меблі для маленької кухні

маленькая кухня на заказ

Для вашей маленькой кухни изготовим МАЛЕНЬКУЮ НО ПРОДУМАННУЮ И ЭРГОНОМИЧЕСКУЮ мебель на заказ. Кухни из ЛДСП, МДФ, и массива дерева. Небольшое кухонное помещение – это радость или огорчение? С одной стороны кажется, что недостаток места создаёт тесноту, а с другой  − вы получаете множество позитивных моментов.

Фото меленькой кухни

Маленькі малогабаритні кухні в хрущовці

Мініатюра кухонної площі: в чому цимус Маленькі кухні на замовлення — це можливість позбутися від зайвих одиниць техніки, встановивши лише те, чим ви насправді маєте намір користуватися. Невеликий простір сприяє прояву кмітливості. У вас в сім’ї 3-4 людини, а стаціонарний стіл поставити не вдається? Зробіть висувною варіант, а якщо рідко їсте будинку все разом, стане в нагоді барна стійка. Чи маєте безліч дрібниць, які повинні бути в досяжному просторі? Використовуйте навісні рейлінги, карго, вбудовані системи, що полегшують наведення порядку. Стануть в нагоді магнітні стрічки, здатні утримувати предмети різної маси. Велика кухня — серйозні вкладення в меблі, оздоблення. А чим менше буде розмір приміщення, тим простіше створити затишок, індивідуальну атмосферу. Певний підбір кольорів меблів та інтер’єру, деякі хитрощі в розмірах гарнітура дозволять замовити маленьку кухню і відчувати від неї таку ж радість, як хтось від величезного аналога.

Эргономичные и компактные кухни

Замовляйте кухню невелику розмірів на замовлення в компанії «КітченАрт»!

Виготовлення кухонних меблів маленького розміру Виготовимо кухню маленького розміру з урахуванням всіх особливостей приміщення і побажань замовника. Наші дизайнери спроектують дизайн вашої кухні з усіма правилами ергономіки і зручностей.


Меблі для маленької кухні
5 (100%) 10 оценок