Кухні з масиву дерева на замовлення

элитная кухонная мебель в отель

У порівнянні з іншими комплектами кухонні меблі вважаються найбільш складними в проектно-монтажному виконанні. Замовляючи кухонні гарнітури в нашій компанії, ви отримуєте якісні складові з натуральних матеріалів, які після досконалого складання перетворюються в бездоганний меблевий гарнітур.

заказать изготовление кухни

Виробництво кухонних меблів з дерева

Ми маємо власне виробництво і можливості виготовити дерев’яну кухню будь-якої складності. Виготовляємо як з дерев’яним корпусом, так і для здешевлення можемо виготовити комбіновану кухню: дерев’яні фасади і корпус ДСП.

Вартість виготовлення дерев’яної кухні

Вартість виготовлення дерев’яної кухні залежить від багатьох факторів, в числі яких: вид деревини, фурнітури, складність конфігурації, наявності різьблення, підсвічування … Зразкові ціни вказані в таблиці:

Варианты фасадов для кухни

дерев’яні кухні

Дерев’яні кухні на замовлення

Кухні з масиву дерева є показником добробуту і формують враження про статус хазяїв. Вони багато виглядають і витримують тривалий період експлуатації, можуть бути запропоновані у простому і елітному виконанні. Стійкість до механічних дефектів, великий вибір конструктивно-декоративних рішень, відмінні показники за міцністю дають можливість милуватися зовнішнім виглядом натуральних кухонь. Дуб, черешня, ясен, вільха дозволяють зупинитися на бажаному кольорі і прикрасити меблеву групу імпортною фурнітурою.

этапы заказа кухни

Чому варто замовити кухню з дерева?

Пропонуємо повний цикл робіт: від виміру до виготовлення і збірки. Коли роботу виконує одна команда, є всі передумови для отримання найкращого результат. Ви можете надати свій готовий ескіз або звернутися за допомогою до нашого фахівця, щоб створити тривимірне зображення майбутнього комплекту. Ескіз дозволить виявити недоліки створюваного проекту і усунути їх до моменту виготовлення виробів. Пишаємося тим, що кожен новий вид кухні з дерева на замовлення не повторює попередній. У процесі взаємодії з замовниками ми показуємо пріоритетні характеристики кожного виду деревини, беремо участь у формуванні стилю майбутньої кухні, радимо, що краще встановити в якості внутрішніх комплектуючих і кріплень. Завдяки цінним професійним кадрам (того, що заміряє, дизайнеру, технологу, робочим з виготовлення та монтажу) вдається досягти повного розуміння клієнта, втіливши його очікування в готові кухонні меблі за масиву під замовлення.

Вибрати кухонні фасади з дерева

  Кухні з дерев’яного масиву — це респектабельна обстановка і тонкий натяк на стабільний добробут сім’ї!

порядок заказа кухни в Буче Ирпень

Дерев’яна кухня під замовлення, кухня з масиву дерева на замовлення в Києві, замовити виготовлення дерев’яної кухні

Кухні з масиву дерева на замовлення
5 (100%) 10 оценок